Standardy i nowości w onkologii spersonalizowanej i interdyscyplinarnej

Drogie Koleżanki! Drodzy Koledzy!
Jest mi niezmiernie miło zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Standardy i nowości w onkologii spersonalizowanej i interdyscyplinarnej” organizowanej pod patronatem czasopisma „Personalized Oncology”, która odbędzie się w dniach 1-2 października 2020 roku w Warszawie.

To już trzecia edycja naszej konferencji. Tym razem szczególny nacisk zostanie położony na standardy i nowości w onkologii interdyscyplinarnej i spersonalizowanej. Chcemy Państwu zaprezentować nowoczesną, a więc interdyscyplinarną onkologię, czyli łączącą w walce o wspólny cel przedstawicieli różnych specjalizacji.

W trosce o wysoki poziom merytoryczny wykładów zaprosiliśmy wybitnych ekspertów z poszczególnych dziedzin medycznych, którzy w swojej działalności praktycznej i naukowej zajmują się diagnostyką i leczeniem chorych na nowotwory oraz podzielą się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wyjątkowo w tym roku, podjąłem decyzję o organizacji konferencji w formule virtual meeting. W związku z faktem, że nie możemy się spotkać osobiście, zapraszam Uczestników do wzięcia udziału w transmisji on-line. Będziemy transmitować obrady ze specjalnie w tym celu zaaranżowanego studia w hotelu Warsaw Plaza w Warszawie.

Do zobaczenia!

Z wyrazami szacunku
Dr hab. n. med. Rafał Stec

Rejestracja

Administratorem danych osobowych jest Asteriamed Bielski Wardziński sp.j. z siedzibą w Otominie (80-174), przy ulicy Konnej 7 B, e-mail: biuro@asteriamed.com.pl
Zgadzam się na przetwarzanie przez AsteriaMed Bielski Wardziński sp. jawna z siedzibą ul. Konna 7B, 80-174 Otomin, moich danych osobowych w zakresie: imię, nazwisko, specjalizacja, adres email, numer telefonu, zawód w celu rejestracji i udziału w III. Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pod patronatem czasopisma Personalized Oncology Standardy i nowości w onkologii spersonalizowanej i interdyscyplinarnej w dniach 1-2 października 2020 r.
Zgadzam się na wykorzystanie przez Asteriamed Bielski Wardziński sp.j. z siedzibą ul. Konna 7 B, 80-174 Otomin mojego adresu e mail w celu poinformowania mnie o terminie przyszłorocznej konferencji.
Tak
Nie
Zgadzam się na otrzymywanie od Asteriamed Bielski Wardziński sp.j. z siedzibą ul. Konna 7 B, 80-174 Otomin, informacji o charakterze marketingowym: reklamy, oferty oraz innych informacji drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e- mail.
Tak
Nie