Szanowni Państwo

Od kilkunastu lat zapraszamy Was serdecznie do wzięcia udziału Małopolskich Dniach Diabetologicznych. W roku 2023 ich kolejna piętnasta edycja odbędzie się w wersji stacjonarnej uzupełniona transmisją on-line w Krakowie w dniach 13-15.04.2023r.

Małopolskie Dni Diabetologiczne to tradycyjnie, największa i najważniejsza konferencja naukowa o tematyce cukrzycowej organizowana w Małopolsce przy udziale pracowników naukowych i klinicystów z Katedry Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum oraz zaproszonych gości. Ambicją naszą jako organizatorów jest, aby pozostały one platformą wymiany praktycznych, istotnych klinicznie informacji — stąd dobór tematów wykładów zorientowanych na najważniejsze aspekty opieki diabetologicznej - oraz interaktywna forma.

Mamy świadomość tego, że na organizację konferencji i zjazdów naukowych w I połowie 2023 ciągle wpływać będzie pandemia COVID-19. Planujemy stacjonarną formę spotkania – około 200 uczestników zgromadzonych w hotelu Galaxy w Krakowie - oraz, mamy nadzieję, setki innych śledzących wydarzenie on-line. Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku w XIV MDD uczestniczyło wirtualnie ponad 720 osób.

Czynimy starania o udział wybitnych polskich wykładowców oraz czołowych ekspertów z zagranicy.

Aby wziąć udział w konferencji należy się zarejestrować na tej stronie. Zapraszamy do udziału w XV Małopolskich Dniach Diabetologicznych!

Dr hab. Katarzyna Cyganek,
Przewodnicząca Oddziału Małopolskiego PTD
Prof. dr hab. Tomasz Klupa,
Konsultant Wojewódzki d/s diabetologii
Prof. dr hab. Maciej Małecki,
Kierownik Katedry i Kliniki
Chorób Metabolicznych UJCM
Formularz rejestracyjny

Rejestracja

*
*Wybór opcji uczestnictwa:
Stacjonarnie
On-line
Administratorem danych osobowych jest: Medorado Sp. z o.o., ul. Księcia Janusza I Starego 13H, 05-500 Piaseczno, e-mail: office@medorado.com, tel: +48 730 906 147.
Pełna informacja na temat danych osobowych

Zgody marketingowe:
Zgadzam się na otrzymywanie od Medorado Sp. z o.o., informacji o charakterze marketingowym: reklamy, oferty oraz inne informacje pochodzące od Medorado Sp. z o.o., przekazywanych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, również z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą:
Wiadomości email:
Tak
Nie
SMS/MMS:
Tak
Nie
Rozmowa telefoniczna:
Tak
Nie
Akceptuję
Regulamin

W przypadku problemów z zarejestrowaniem prosimy o kontakt telefoniczny: +48 787 679 988