Szanowni Państwo

Zapraszamy Państwa serdecznie do wzięcia udziału w kolejnych XIII Małopolskich Dniach Diabetologicznych, które odbędą się w dniach 17-19 czerwca 2021 r.

W tym roku ze względów epidemiologicznych odbędą się one w wersji on-line. Szczegółowy ciągle aktualizowany program konferencji znajduje się na stronie https://mdd.jordan.pl/.

Małopolskie Dni Diabetologiczne to tradycyjnie największa i najważniejsza konferencja naukowa o tematyce cukrzycowej organizowana przez zespół pracowników naukowych i klinicystów z Katedry Chorób Metabolicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum.

Ambicją naszą jako organizatorów jest, by Małopolskie Dni Diabetologiczne pozostały platformą wymiany praktycznych, istotnych klinicznie informacji – stąd dobór tematów wykładów zorientowanych na najważniejsze aspekty opieki diabetologicznej, interaktywna forma wykładów, quizy z pytaniami dotyczącymi zaleceń opieki nad pacjentami z cukrzycą. Nie unikamy tematów kontrowersyjnych, budzących zainteresowanie w naszym środowisku, choćby problemów związanych z kryteriami refundacji nowych leków hipoglikemizujących, czy też różnic między niektórymi nowymi wytycznymi postępowania u pacjentów z cukrzycą.

Tradycyjnie udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracja online zostanie uruchomina 15 marca 2021r.

Mamy nadzieję, że miejsce to będzie sprzyjać kreatywnej wymianie doświadczeń klinicznych i naukowych.

Spotykamy się na XIII Małopolskich Dniach Diabetologicznych!

W imieniu Komitetu Naukowego XIII MDD:

Dr. hab. Katarzyna Cyganek,
Prof. dr hab. Tomasz Klupa,
Prof. dr hab. Maciej Małecki

Rejestracja

Administratorem danych osobowych jest: Medorado Sp. z o. o. z siedzibą ul. Księcia Janusza I Starego 13H 05-500 Piaseczno, email: office@medorado.com, telefon: 730 906 147
Zgody marketingowe:
Zgadzam się na otrzymywanie od Medorado Sp. z o. o., informacji o charakterze marketingowym: reklamy, oferty oraz inne informacje pochodzące od Medorado Sp. z o. o. lub partnerów biznesowych Medorado Sp. z o. o., przekazywanych za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, również z użyciem tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą:
Wiadomości email:
Tak
Nie
SMS/MMS:
Tak
Nie
Rozmowa telefoniczna:
Tak
Nie
Akceptuję
Regulamin

W przypadku problemów z zarejestrowaniem prosimy o kontakt telefoniczny: +48 787 679 988